Bramy harmonijkowe Hörmann poleca się szczególnie do hal o niskim nadprożu. Montuje się je także w halach, których statyka nie pozwala na dodatkowe obciążenie stropu.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Firma Hörmann dostarcza bramy harmonijkowe w wymiarach maksymalnych 14 m szerokości i 7 m wysokości. Wymagania dotyczące miejsca na boczny montaż bramy to tylko 70 mm na profil ościeżnicy. Bramy mogą mieć od 3 do 12 skrzydeł - w zależności od warunków eksploatacyjnych.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Przy wyborze bramy należy kierować się przeznaczeniem budynku i wymogami stawianymi przez inwestora. Bramy harmonijkowe FPU i FMI ocieplane utwardzoną pianką poliuretanową lub wełną mineralną idealnie nadają się do zastosowania w ogrzewanych warsztatach i halach, w których dużą rolę odgrywa izolacyjność akustyczna.

 

--------------------------------------------------------------------

 

W nieogrzewanych halach zastosowanie znajduje szczególnie brama w wersji FSN, dostępna w licznych wariantach wypełnienia i z możliwością przeszklenia dużych powierzchni. Bramy FSN można łączyć z aluminiową wersją bramy FAW o takim samym wyglądzie. Bramy w tej wersji wykonania wykazują bardzo dobre właściwości cieplne dzięki profilom wyposażonym w przegrodę termiczną i dlatego stanowią dobry wybór na przykład do hal wystawowych. W każdej z tych bram istnieje możliwość indywidualnego wyboru przeszklenia i wypełnienia. Dopełnieniem szerokiej oferty bram harmonijkowych są drzwi przejściowe, dostępne z progiem lub bez, oraz podzielone skrzydło przechodnie. 

 

Pobierz PDF

 

Bramy Harmonijkowe Tczew
Bramy Harmonijkowe Tczew Bramy Harmonijkowe Tczew
© 2014 KOI