Zachwycający komfort i bezpieczeństwo

 

Napędy do bram wjazdowych Hörmann to urządzenie zdalnie sterowane, bezpieczne, niezawodne, wytrzymałe. Certyfikowane rozwiązania technologiczne, które w znacznym stopniu podnoszą komfort użytkowania bramy. Dzięki wykorzystaniu funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wjazdowa porusza się delikatnie i płynnie, co zwiększa żywotność zarówno napędu jak i jej samej. 

Napędy z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur używa nowoczesną technologię do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych produktów. 

 
Wszystkie napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są ze sobą w 100 % kompatybilne. Za pomocą nadajnika albo radiowego sterownika kodowanego można wygodnie otwierać nie tylko bramę garażową, ale także wyposażoną w napęd Hörmann bramę wjazdową, napędy, drzwi i inne urządzenia z odbiornikami BiSecur firmy Hörmann. 
 
Komfortowy odczyt położenia bramy. Nigdy więcej nie będą Państwo musieli sprawdzać, czy brama została zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy. 


Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann muszą zmierzyć się ze znacznym obciążeniom mechanicznym, a zatem ich wykonanie musi być odpowiednio solidne i wysokiej jakości. Materiały, z których wykonuje się napędy, posiada wiele atutów jednym z nich jest odpornością na działanie warunków atmosferycznych , dzięki czemu napęd pracuje bezawaryjnie przez długi czas.  
 

RotaMatic - napędy do bram skrzydłowych 

 

Elegancja i innowacyjność to idealne określenia dla napędu do bram skrzydłowych RotaMatic firmy Hörmann. Co więcej, RotaMatic to nie tylko doskonałe uzupełnienie pięknej bramy, ale przede wszystkim rozwiązanie zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki napędowi RotaMatic Akku, który posiada własny akumulator, nawet w szczególnej sytuacji, gdy nie mają Państwo dostępu do źródła prądu, nie trzeba rezygnować z komfortu

VersaMatic - napędy do bram skrzydłowych 

 

VersaMatic jest uniwersalnym napędem do bram skrzydłowych, który znajdzie zastosowanie, nawet w bardzo nietypowych sytuacjach montażowych. Bez znaczenia jest fakt, że słupy Państwa bramy są osadzone bardzo głęboko, ponieważ dzięki zmiennej pozycji montażu napęd VersaMatic sprawdzi się w każdej sytuacji. Posiada wbudowany system sterowania, dzięki któremu oszczędzają Państwo czas i miejsce wokół bramy.
 
VersaMatic to napęd stwarzający ogromne perspektywy. Użyta technologia pozwala na zastosowanie szeregu indywidualnych ustawień napędu, np. ustawienia jego prędkości, dzięki czemu niezależnie od rozmiaru bramy mogą Państwo uzyskać równomierny bieg. Kolejnym atutem uniwersalności napędu VersaMatic są możliwości związane z zasilaniem. Dzięki zastosowaniu akumulatorów solarnych w VersaMatic Akku, nawet brak źródła prądu przy bramie nie stanowi problemu.

LineaMatic - napędy do bram przesuwnych

 

Trawłość i niezawodność użytkowania to atutym, którymi wyróżnia się napęd do bram przesuwnych LineaMatic. Obudowa została wykonana z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego, które wzmocniono włóknem szklanym. Może być ona regulowania w pionie, co znacznie ułatwi instalację napędu, a niezawodny układ elektroniczny w dużym stopniu podnosi komfort jej użytkowania

STA 400 - napędy do bram przesuwnych

 

Napęd do bram przesuwnych STA 400 ma swoje zastosowanie bramach o znacznych rozmiarach i dużej wadze. Maksymalna szerokość skrzydła bramy przesuwnej to aż 17 metrów, przy wadze maksymalnej 2500kg. Mimo pracy pod dużym obciążeniem napęd STA 400 gwarantuje bezproblemowe uruchamianie bramy oraz jej delikatne zatrzymanie

Automatyka do bram wjazdowych

Dla domu / Bramy

KOLOR

SREBRNY D

KOLOR

SREBRNY V

KOLOR

PIRYT

KOLOR

ŁUPKOWY

KOLOR

ŁUPKOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

OREGON

KOLOR

ZIELEŃ MCHU

KOLOR

BRĄZ CZEKOLADOWY

KOLOR

ŚREDNI BRĄZ

KOLOR

STALOWY NIEBIESKI

KOLOR

KOSODRZEWINA

KOLOR

JASNY SZARY

KOLOR

CZARNY SZARY GŁADKI

KOLOR

CROWN PLATINUM

KOLOR

CARDINAL PLATINUM

KOLOR

DĄB BIELONY

KOLOR

BAZALTOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY (GŁADKI)

KOLOR

BAZALTOWY SZARY

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY

KOLOR

WINCHESTER

KOLOR

SHOGUN

KOLOR

MACORE

KOLOR

CIEMNY DĄB

KOLOR

ORZECH

KOLOR

BETONOWY SZARY

KOLOR

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

KOLOR

ANTRACYT GŁADKI

KOLOR

MAHOŃ

KOLOR

ZŁOTY DĄB

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DĄB SPECJALNY

KOLOR

DĄB NATURALNY

KOLOR

CIEMNY CZERWONY

KOLOR

PALISANDER

KOLOR

CIEMNO ZIELONY

KOLOR

JASNA ZIELEŃ

KOLOR

SZARY

KOLOR

KREMOWY

KOLOR

BIAŁY

KOLOR

ANTRACYT

KOLOR

BRYLANT NIEBIESKI

KOLOR

LIGHT BLACK