Zobacz wzory

Idealne wykończenie

 

Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają  komfort : ciepło i ciszę. 

Kolekcja Alutherm

 

Kolekcja daje możliwość korzystania ze wszystkich cech drewna zaczynając od odpowiednich materiałów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.

Kolekcja Rycerska

 

„Drzwi okute w stal” jak rycerz w zbroję to emanacja nowoczesnego wzornictwa. Połączenie zimnej materii metalu i ciepłego drewna, idealnie  pasuje do każdego nowoczesnego domu. Elementy ozdobne z wysokogatunkowej stali nierdzewnej skompletowane z właściwym okuciem, doskonale wpisują się we współczesne trendy w budownictwie. 
 
Ten typ drzwi można zobaczyć na żywo w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C w Tczewie.

Kolekcja Filmowa

 

Kolekcja efektywna i różnorodna idealna dla osób ceniących najnowsze, minimalistyczne trendy.  Nowoczesne wzornictwo opierające się na szkle w różnych odmianach. Zniewalający chłód gładkiej tafli ocieplony naturalnym rysunkiem drewna. Drzwi z KOLEKCJI FILMOWEJ są piękne i unikalne jak gwiazdy srebrnego ekranu. Odegrają ważną rolę w każdym projekcie, a Twój dom zyska niepowtarzalny blask.

Kolekcja Arktyczna

 

Kolekcja przeznaczona dla domów energooszczędnych i pasywnych. Izolacyjność termiczna 0,58 W/m²K i 4 klasa szczelności powietrznej to bariera nieosiągalna dla wielu producentów drzwi drewnianych i nie do wyobrażenia w drzwiach stalowych. Antywłamaniowa klasa RC2 zagwarantują bezpieczeństwo domowników. Drzwi z Kolekcji Arktycznej zapewnią komfort i ciepła atmosfera w Twoim domu!

Kolekcja Luksusowa

 

Drzwi z KOLEKCJI LUKSUSOWEJ zostały wykonane z szlachetnego, specjalnie selekcjonowanego dębu. Dostosowane do domów pasywnych. Drzwi perfekcyjnie wykończone  i wyposażone. To produkt dla koneserów, którzy potrafią docenić naturalne piękno i indywidualne podejście do każdego elementu domu. Drzwi z Kolekcji Luksusowej ozdobią Twój dom nieprzemijalnym pięknem i elegancją godną arystokracji

Kolekcja Klasyczna

 

Wzory nienachalne i ponadczasowo piękne. Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają komfort: ciepło i ciszę. 

Kolekcja Kamienna

 

Idealne połączenie tak od siebie różnych organicznych surowców – kamienia i drewna, zamknięte w wyjątkową funkcjonalność formy. Drzwi stwarzają możliwości na uzyskanie nie tylko unikalnej aranżacji, ale też zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne. Dodatkowo – to kolekcja zaprojektowana dla miłośników czworonogów, ponieważ wstawki kamienne odporne są na zadrapania. Drzwi z Kolekcji Kamiennej to odpowiedź CAL na popularny trend powrotu do natury przy zachowaniu ultranowoczesnego wyglądu.

Kolekcja Lekka Jazda

 

Drzwi zaprojektowane na bazie popularnej i sprawdzonej kolekcji Rycerskiej. Jednak nie każdy chce ze swojego domu robić twierdzę. W Kolekcji Lekka Jazda zadbaliśmy o ciepło i elegancję. Aby dom był bardziej przyjazny prezentowana oferta nie posiada cech rycerskich takich, jak okucia z blachy, antywłamaniowe zamki i szyby.

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Zobacz wzory

Drewniane CAL

Dla domu / Drzwi / Zewnętrzne

KOLOR

SREBRNY D

KOLOR

SREBRNY V

KOLOR

PIRYT

KOLOR

ŁUPKOWY

KOLOR

ŁUPKOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

OREGON

KOLOR

ZIELEŃ MCHU

KOLOR

BRĄZ CZEKOLADOWY

KOLOR

ŚREDNI BRĄZ

KOLOR

STALOWY NIEBIESKI

KOLOR

KOSODRZEWINA

KOLOR

JASNY SZARY

KOLOR

CZARNY SZARY GŁADKI

KOLOR

CROWN PLATINUM

KOLOR

CARDINAL PLATINUM

KOLOR

DĄB BIELONY

KOLOR

BAZALTOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY (GŁADKI)

KOLOR

BAZALTOWY SZARY

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY

KOLOR

WINCHESTER

KOLOR

SHOGUN

KOLOR

MACORE

KOLOR

CIEMNY DĄB

KOLOR

ORZECH

KOLOR

BETONOWY SZARY

KOLOR

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

KOLOR

ANTRACYT GŁADKI

KOLOR

MAHOŃ

KOLOR

ZŁOTY DĄB

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DĄB SPECJALNY

KOLOR

DĄB NATURALNY

KOLOR

CIEMNY CZERWONY

KOLOR

PALISANDER

KOLOR

CIEMNO ZIELONY

KOLOR

JASNA ZIELEŃ

KOLOR

SZARY

KOLOR

KREMOWY

KOLOR

BIAŁY

KOLOR

ANTRACYT

KOLOR

BRYLANT NIEBIESKI

KOLOR

LIGHT BLACK