Idealne rozwiązanie dla wymagających

 

Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność, która daje możliwość obniżenia rachunków za ogrzewanie!

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. stworzony, by zapewnić Klientom satysfakcję z użytkowania nowoczesnego produkty, który stał się  wyrazem zaawansowanej koncepcji technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

 

IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny unikat w obszarze energooszczędnych okien potwierdzający idealne właściwości izolacyjne. Okno ma innowacyjny system uszczelnienia, który dostępny  jest tylko w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to jedyne rozwiązanie na świecie, wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.

 

IGLO ENERGY to inwestycja w bezkonkurencyjnej jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które zatrzymają ciepło w każdy domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.


*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug = 0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego

 

Okno IGLO ENERGY w pakiecie standardowym wyposażone jest w szybę zespoloną dwukomorową.

W skład standardowego pakietu szybowego wchodzą dwie szyby: termofloat (miękkopowłokowe) o grubości 4mm, ramki dystansowane stalowe o szerokości 18mm, a także z szyby float o grubości 4mm, zaś przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest, dla uzyskania niższego współczynnika przenikania ciepła, gazem - argonem. W ofercie posiadamy również pakiety jedno-, dwu- lub trzykomorowe o maksymalnej szerokości szklenia 48mm, Ug = o,5 W/(m2K)

 

Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania pakietów szybowych nowej generacji wyposażonych w szkło z powłokami niskoemisyjnymi, których przenikalność termiczna znajduje się poziomie  Ug=0,3 W/(m2K).

 

W ofercie DRUTEX została stworzona możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego, pakietu szybowego wszystko w zależności od potrzeb klienta dotyczących jego potrzeb w zakresie dźwiękoszczelności, nasłonecznienia czy ochrony antywłamaniowej. Firma w swojej ofercie daje możliwość zmiany pakietu szybowego na szyby typu np. float, antisol, reflektofloat, ornament, bezpieczna, antywłamaniowa.

Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Istnieje opcja zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość wykonania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

7-komorowe profile ramy i skrzydła stworzone wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach. W zależności od potrzeb Klienta dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno posiada w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit pozwalające na podwójny uchył okna za pomocą jednego ruch klamki.
 
* w zależności od wysokości okna
** dla okien uchylno-rozwiernych

Okno Iglo Energy

Dla domu / Okna / PCV

Cechy:

KOLOR

SREBRNY D

KOLOR

SREBRNY V

KOLOR

PIRYT

KOLOR

ŁUPKOWY

KOLOR

ŁUPKOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

OREGON

KOLOR

ZIELEŃ MCHU

KOLOR

BRĄZ CZEKOLADOWY

KOLOR

ŚREDNI BRĄZ

KOLOR

STALOWY NIEBIESKI

KOLOR

KOSODRZEWINA

KOLOR

JASNY SZARY

KOLOR

CZARNY SZARY GŁADKI

KOLOR

CROWN PLATINUM

KOLOR

CARDINAL PLATINUM

KOLOR

DĄB BIELONY

KOLOR

BAZALTOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY (GŁADKI)

KOLOR

BAZALTOWY SZARY

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY

KOLOR

WINCHESTER

KOLOR

SHOGUN

KOLOR

MACORE

KOLOR

CIEMNY DĄB

KOLOR

ORZECH

KOLOR

BETONOWY SZARY

KOLOR

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

KOLOR

ANTRACYT GŁADKI

KOLOR

MAHOŃ

KOLOR

ZŁOTY DĄB

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DĄB SPECJALNY

KOLOR

DĄB NATURALNY

KOLOR

CIEMNY CZERWONY

KOLOR

PALISANDER

KOLOR

CIEMNO ZIELONY

KOLOR

JASNA ZIELEŃ

KOLOR

SZARY

KOLOR

KREMOWY

KOLOR

BIAŁY

KOLOR

ANTRACYT

KOLOR

BRYLANT NIEBIESKI

KOLOR

LIGHT BLACK