Adwil dysponuje doświadczonym zespołem fachowców w dziedzinie montażu, którzy podejmą zlecenie w twoim domu lub firmie.

 

Wybierając Nasze usługi dołączacie do szerokiego grona zadowolonych klientów. Wycena usługi ustalana jest po spotkaniu z klientem oraz dokonaniem wstępnych wymiarów. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na każde pytanie w kwestiach technicznych.

 

Wybierając nas masz pewność, że montaż zostanie wykonany przez profesjonalistów. Szybko i bezproblemowo zamontujemy wybrane produkty uwzględniając nowoczesne technologie montażowe, zarówno montaż trójwarstwowy (tzw. ciepły montaż) z wykorzystaniem taśm paroprzepuszczalnych, paroszczelnych oraz podkładów podparapetowych najlepszych producentów na rynku. Montaż ten wyeliminuje mostki termiczne powstające na łączeniu muru z oknem, zapobiega powstawaniu pleśni i co najważniejsze ogranicza utratę ciepła. 

 

Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa do Naszego salonu, gdzie będą mieli Państwo okazję na żywo zobaczyć prezentację „ciepłego montażu” na ekspozycji, do czego serdecznie zachęcamy!

Rodzaje montaży:

Montaż klasyczny

 

Najbardziej powszechny i chętnie wybierany sposób montażu. Przytwierdzenia stolarki dokonuje się za pomocą kotew, które mocowane są do ościeżnicy. Usługa obejmuje dowóz wybranej stolarki do klienta, rozładunek, przymocowanie kotew do ramy, prawidłowe ustawienie oraz montaż, a także uszczelnienie przestrzeni między stolarką a murem pianką poliuretanową. W ramach usługi istnieje możliwość zamówienia montażu dodatkowych elementów: parapetów, rolet, żaluzji.

Ciepły montaż na taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne

 

Innowacyjna metoda montażu, polegająca na dodatkowych uszczelnieniach przestrzeni pomiędzy murem konstrukcyjnym budynku a ramą ościeżnicy okna. W przeciwieństwie do klasycznego montażu, w tym przypadku stosujemy specjalne taśmy oraz kilka warstw zabezpieczeń. Wewnętrzną warstwę wykonujemy z materiału paroszczelnego, środkową z termoizolacyjnego, a zewnętrzną z paroprzepuszczalnego. Jest to rozwiązanie niezawodnie eliminujące mostki termiczne, zabezpieczając warstwy izolacji przed degradacją oraz wilgocią.

Montaż w systemie KIK

 

Relatywnie nowa metoda, gwarantująca płynną regulację okna względem muru oraz doskonałą energooszczędność. Nazwa systemu KIK pochodzi od pierwszych liter marek KNELSEN i KLINAR, które postanowiły wykorzystać zalety swoich materiałów do opracowania pionierskiej metody montażowej. Metoda KIK bazuje na stabilnym mocowaniu mechanicznym na konsolach i wspornikach, powalając następnie na osadzenie okna na tzw. „ciepłym parapecie”. Rozwiązanie to polecane jest zwłaszcza tym klientom, którzy wybierają okna o wysokich parametrach termoizolacyjnych i pragną w pełni wykorzystać ich energooszczędny potencjał.

Montaż w systemie MOWO

 

Metoda MOWO, w tłumaczeniu dosłownym, oznacza montaż okien w ociepleniu. Dzięki eliminacji metalowych kotw i konsol na rzecz profili nośnych z tworzywa, system ten pozwala na skuteczne ograniczenie powstawania mostków cieplnych, gwarantując uzyskanie stopnia szczelności wymaganego zarówno w budownictwie energooszczędnym, jak i pasywnym. Prace obejmują dwa etapy: połączenie okna z konstrukcją budynku oraz jednoczesne dokonanie uszczelnień, dzięki czemu niemal natychmiast po zakończeniu montażu w pomieszczeniu można prowadzić dalsze prace wykończeniowe. System polecany klientom liczącym na dobrą dźwięko- i termoizolację oraz planującym wdrożenie wymagających projektów, w tym montażu dużych i ciężkich okien.

Uważamy, iż powyższa oferta oraz stała ekipa monterska Naszej firmy posiadająca liczne certyfikaty powinna być dla Państwa podstawą do zaufania.

Nasi partnerzy:

Montaż

Poznaj naszej metody działania

KOLOR

SREBRNY D

KOLOR

SREBRNY V

KOLOR

PIRYT

KOLOR

ŁUPKOWY

KOLOR

ŁUPKOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

OREGON

KOLOR

ZIELEŃ MCHU

KOLOR

BRĄZ CZEKOLADOWY

KOLOR

ŚREDNI BRĄZ

KOLOR

STALOWY NIEBIESKI

KOLOR

KOSODRZEWINA

KOLOR

JASNY SZARY

KOLOR

CZARNY SZARY GŁADKI

KOLOR

CROWN PLATINUM

KOLOR

CARDINAL PLATINUM

KOLOR

DĄB BIELONY

KOLOR

BAZALTOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY (GŁADKI)

KOLOR

BAZALTOWY SZARY

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY

KOLOR

WINCHESTER

KOLOR

SHOGUN

KOLOR

MACORE

KOLOR

CIEMNY DĄB

KOLOR

ORZECH

KOLOR

BETONOWY SZARY

KOLOR

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

KOLOR

ANTRACYT GŁADKI

KOLOR

MAHOŃ

KOLOR

ZŁOTY DĄB

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DĄB SPECJALNY

KOLOR

DĄB NATURALNY

KOLOR

CIEMNY CZERWONY

KOLOR

PALISANDER

KOLOR

CIEMNO ZIELONY

KOLOR

JASNA ZIELEŃ

KOLOR

SZARY

KOLOR

KREMOWY

KOLOR

BIAŁY

KOLOR

ANTRACYT

KOLOR

BRYLANT NIEBIESKI

KOLOR

LIGHT BLACK

Menu

Dla domu

Dla przemysłu

Dane kontaktowe

Godziny pracy

Tczew, Jagiellońska 55C

 

tel. 58 562 20 25

 

biuro@adwil.pl

Pon. - Pt. 10:00 - 17:00

 

Sobota 10:00 - 13:00

 

Niedziela nieczynne

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Adres e-mail został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright Ⓒ 2017    |    Wszystkie prawa zastrzeżone    |

Ochrona danych osobowych >>

Zobacz nasze produkty:

Dla domu

Dla przemysłu

Dla domu

Dla przemysłu

Dla domu

Dla przemysłu

Dla domu

Dla przemysłu