Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa

 

Ponad 50 lat doświadczenia I know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy. 

Bramy uchylne marki Hörmann to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ponad 50 lat doświadczenia i know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy.

 

Bramy z wypełnieniem z litego drewna wykonane są ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego. 

 

Kolorystyka bram stalowych jest bardzo bogata. W wersji standardowej została stworzona w kolorze białym, 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych oraz niemal 200 kolorach z palety RAL (z wyjątkiem kolorów perłowych, świecących i metalizujących). 

 

Częścią wyposażenia gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych są elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni , a także elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą. Elementy te zmniejszają ryzyko przypadkowego zgniecenia lub przytrzaśnięcia palców.
 

Każda część tj. napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są w 100 % kompatybilne. Dzięki użyciu nadajnika lub radiowego sterownika kodowanego istnieje możliwość otwierania nie tylko bramy garażowej, ale także wyposażoną w napęd Hormanna bramę wjazdową, drzwi, napędy i inne urządzenia z odbiornikiem BiSecur firmy Hörmann. 

 
Komfortowy odczyt położenia bramy. Nigdy więcej nie będą Państwo musieli upewniać, czy brama  jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy.
 

Nadajniki BiSecur oprócz ciekawej stylistyki w kolorze czarnym lub białym  charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nadajniki Hörmann BiSecur z błyszczącą powierzchnią, przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym, zdobył renomowaną nagrodę Reddot Design Award za wyjątkową stylistykę.

Brama uchylna Hörmann

Dla domu / Bramy

KOLOR

SREBRNY D

KOLOR

SREBRNY V

KOLOR

PIRYT

KOLOR

ŁUPKOWY

KOLOR

ŁUPKOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

OREGON

KOLOR

ZIELEŃ MCHU

KOLOR

BRĄZ CZEKOLADOWY

KOLOR

ŚREDNI BRĄZ

KOLOR

STALOWY NIEBIESKI

KOLOR

KOSODRZEWINA

KOLOR

JASNY SZARY

KOLOR

CZARNY SZARY GŁADKI

KOLOR

CROWN PLATINUM

KOLOR

CARDINAL PLATINUM

KOLOR

DĄB BIELONY

KOLOR

BAZALTOWY SZARY GŁADKI

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY (GŁADKI)

KOLOR

BAZALTOWY SZARY

KOLOR

KWARCYTOWY SZARY

KOLOR

WINCHESTER

KOLOR

SHOGUN

KOLOR

MACORE

KOLOR

CIEMNY DĄB

KOLOR

ORZECH

KOLOR

BETONOWY SZARY

KOLOR

ALUMINIUM SZCZOTKOWANE

KOLOR

ANTRACYT GŁADKI

KOLOR

MAHOŃ

KOLOR

ZŁOTY DĄB

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DAGLEZJA

KOLOR

DĄB SPECJALNY

KOLOR

DĄB NATURALNY

KOLOR

CIEMNY CZERWONY

KOLOR

PALISANDER

KOLOR

CIEMNO ZIELONY

KOLOR

JASNA ZIELEŃ

KOLOR

SZARY

KOLOR

KREMOWY

KOLOR

BIAŁY

KOLOR

ANTRACYT

KOLOR

BRYLANT NIEBIESKI

KOLOR

LIGHT BLACK