• MONTAŻ

Adwil Bramy & Drzwi Tczew

Salon w Tczewie
Kropki
ul. Jagiellońska 55C
83-110

Tczew

tel. fax: 58 562 20 25
tel. kom.: 508 058 210
* w lipcu w soboty nieczynne

NAJWIĘKSZA EKSPOZYCJA

BRAM FIRMY HöRMANN W POLSCE

ZOBACZ JAK WYGLADA SALON:
Ekspozycja bramy, drzwiEkspozycja bramy, drzwiEkspozycja bramy, drzwiEkspozycja bramy, drzwi

 

 

Najlepszy produkt wymaga najlepszego montażu.
Postaw na jakość, wybierz fachowców ADWIL!INDYWIDUALNA WYCENA


Nie działamy szablonowo, bo każdy klient jest dla nas tym najważniejszym. Spotkaj się z nami w naszym punkcie sprzedaży, podaj wstępne wymiary i otrzymaj spersonalizowaną ofertę.


FACHOWE DORADZTWO


Nie jesteś pewien, który model wybrać? Nie masz doświadczenia i potrzebujesz wszechstronnej pomocy? Nasi eksperci chętnie dobiorą najlepsze rozwiązania i wyjaśnią wszystkie techniczne niejasności.


PROFESJONALIZMPracujemy szybko i rzetelnie. Nasi montażyści to fachowcy w swojej dziedzinie, co zaowocowało nie tylko gronem zadowolonych klientów, ale także licznymi certyfikatami.


NOWOCZESNOŚĆBranża oraz potrzeby klientów ewoluują – my także. Jesteśmy zawsze na bieżąco i montujemy wybrane produkty uwzględniając nowoczesne technologie:


• montaż trójwarstwowy (tzw. ciepły montaż)
Usługę wykonujemy z wykorzystaniem taśm paroprzepuszczalnych, paroszczelnych oraz podkładów podparapetowych najlepszych producentów na rynku. Montaż wykonany tą metodą eliminuje mostki termiczne, powstające na łączeniu muru z oknem. Rezultat? Zabezpieczenie przed powstawaniem pleśni i utratą ciepła.


• system montażu okien w warstwie ocieplenia „MOWO”
Wykorzystujemy elementy nośne i docieplające, klej szybkoschnący, taśmę rozprężną oraz podkład gruntujący, rezygnując z przestarzałych konsoli, kotew i pianek. System MOWO pozwala uzyskać parametry przenikalności cieplnej zgodne ze specyfikacją montowanych okien, zabezpieczając Twój dom przed utratą ciepła i wysokimi rachunkami za ogrzewanie.Przekonaliśmy Cię?
A może masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy Cię do naszego salonu! Na miejscu, przy dobrej kawie, nasi fachowcy przedstawią Ci wszelkie informacje dotyczące montażu oraz zaprezentują techniki, które wykorzystujemy.


Fachowcy
  • OSTATNIE REALIZACJE
© 2014 KOI